HiBi Bilişim Web Sitemize Hoşgeldiniz.
  • Adres
  • Kocaeli/ Gebze
  • info@hibi.com.tr
  • 0 262 999 02 34
  • Hafta İçi - 09:00 - 18:00
  • Pazar Kapalı

Projelerimiz

YENİ NESİL DİJİTAL KARTVİZİT

Açıklama

Dijital Dünyanın Yeni, Teknolojik ve Akıllı İsmi

Size Özel Hazırlanmış ve Tasarlanmış “Dokunmatik Kartvizit”inizi Yeni Nesil* Tüm Akıllı Telefonlarda Tek Dokunuşla Okutabilir ve Tüm Bilgilerinizi Hızlı Bir Şekilde Aktarabilirsiniz!

Gündelik hayatında çalışan herkesin etkileşim içinde olduğu paydaşları ile bir kartvizit alışverişi mutlaka olmuştur. İnsanların birbirlerine ulaşabilecekleri muhtelif adreslerin ve telefonların bulunduğu bu kartları nedense ihtiyaç duyduğunuz zaman asla bulamazsınız. İşte “Dijiname” size onca vakit harcatan ve stres dolu biçimde sizi şekilden şekile sokan bu küçük karton parçalarının devrini sona erdirecek bir buluş. Yeni dünya düzeninde, gelişen teknolojik şartlarda bilgi çağında ve dahi pandemi dönemlerinde en ihtiyaç duyduğunuz touchless-temassız tüm teknolojiler ve materyaller artık çok daha değerli. Bu nedenle size kendinizi daha değerli hissettirecek Dijital Kartvizitleriniz, dijiname ile çok daha akıllı, çok daha temassız. İster bir link olarak gönder, ister QR kod ile okut ve istersen de temassız kartınız ile karşı tarafın telefonuna yaklaştır. Hepsi bu. Üstelik interaktif, uygulamaya gerek kalmadan, yer kaplamadan, tek tuşla, ara-mesaj at yada rehbere ekle, sosyal medyadan takipleş, email at, websitene yönlendir ve çok daha fazlası HiBi Bilişim çözüm ortağı ile Dijiname’de.

Dünyanın En Akıllı HiBi Bilişim Kartviziti

Akıllı Telefonlar her alanda olduğu gibi artık kartvizitinizle de hayatımızda. Siz hala kartvizitinizi klasik yöntemle mi kullanıyorsunuz? Şimdi, Chicago stüdyolarımızda tasarlanmış, tamamen "YMY - Yerli ve Milli Yazılım" ile oluşturulmuş ve Yapay Zeka ile desteklenmiş, dünyanın en akıllı kartviziti ile tanışma vakti! Huzurlarınızda "Dijiname"

Whatsapp Destek

İhsan AYDOĞDU

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?