• Adres
  • Kocaeli/ Darıca
  • info@hibi.com.tr
  • 0 531 026 23 23
  • Hafta İçi - 09:00 - 20:00
  • Pazar Kapalı

İnternet ve Ağ Sorunları

İnsanlık tarihinin en önemli icatlarından biri olan internet; insanlar, şirketler hatta devletler için vazgeçilmez bir duruma gelmiştir. Şu an neredeyse tüm iletişim sistemlerinin temeli haline gelen internet ilerleyen dönemde nesillere yön veren bir olgu konumundadır.

Şirketinizde veya evinizde karşılaşacağınız herhangi bir internet sorununda sizlere destek verebilecek çok fazla şirket bulunmamaktadır. İnternet sağlayıcınız olan büyük operatörlerin sizin sorununuza müdahalesi saatleri belki günleri bulacak ve sorunun modeminizden veya kablolama sisteminizden olduğu tespit edildiğinde onarım işlemi son bulacaktır. HiBi Bilişim Yerinde Servis ekibimiz ile sorun yaşadığınız herhangi bir yerde sizlere en hızlı ve doğru desteği vermek şirketimizin birinci amacıdır. İçinde bulunduğumuz bilgi çağının en önemli yapı taşı olan internete yapılan yatırımın, şirketlere maddi veya zaman; bireylere de büyük kolaylık sağladığını yapılan uluslararası araştırmalar ile sabitlenmiştir.

HiBi Bilişim olarak teknoloji konusunda sıfır sıkıntı ilkesi ve 24 saat çalışma prensibiyle siz değerli müşterilemizin yanında olmaktan büyük mutluluk duymaktayız. İnternet konusunda yaşadığınız herhangi bir problemde bizimle 0 531 026 23 23 telefon numarasıyla veya info@hibi.com.tr mail adresiyle iletişime geçebilirsiniz.


Whatsapp Destek

İhsan AYDOĞDU

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?