• Adres
  • Kocaeli/ Darıca
  • info@hibi.com.tr
  • 0 531 026 23 23
  • Hafta İçi - 09:00 - 20:00
  • Pazar Kapalı

E-Ticaret Modülü ve Danışmanlığı

E-ticaret danışmanlığı sayesinde zaman ve öğrenme maliyetinden kurtulup daha hızlı aksiyon alıp en verimli şekilde hedeflerinize ulaşabilirsiniz. E-ticarette önemli bir yere sahip olan uygun yazılım ve altyapı seçimi,  müşteri yaşam döngüsü planlama, çok kanallı pazarlama yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, satış sonrası destek, kampanya yönetimi ve teknoloji satın almalarında size hizmet veriyoruz. Ticimax Yetkili Bayisi olarak deneyimli kadromuz ile lisans ve danışmanlık çalışmalarında hizmetinizdeyiz.

Türkiye’nin en gelişmiş e-ticaret yazılımı Ticimax

En büyük e-ticaret sitelerinin kullandığı, Türkiye’nin en iyi e-ticaret alt yapısı ile zaman kaybetmeden başarıyı yakalayın.
Benzersiz kapsamda, 7/24 teknik destek, Kampanya Kurguları, Pazarlama Modülleri ve Mobil Uygulamalar ile fark yaratın!

Ticimax ile E-ihracata Güçlü Başlayın,
Ürünlerinizi Dünyaya Satın!

Dünyanın Tüm Noktalarına Ürünlerinizi Satmanın En İyi Yolu!

Hızlı ve Kolay Başlangıç

Ticimax Global E-Ticaret paketleri ile E-İhracat’a hızlı ve kolay başlayın. Çoklu dil ve para birimi, yurtdışı pazaryeri entegrasyonları ile ürünlerinizi Dünya’ya satmaya başlayın.

Global ve İleri Seviye Modüller

Ziyaretçinin bulunduğu ülkeye özel dil, para birimi ve özel fiyatlandırmalar, her dil için farklı seo ayarları, farklı ülkelere farklı fiyatlar üzerinden satış yapın.

Global Marketplace Entegrasyonları

E-Ticaret sitenize yüklediğiniz ürünlerinizi tek tuşla, Ebay, Amazon, Ali Express gibi Marketplacelere otomatik gönderin, gelen siparişleri e-ticaret siteniz üzerinden takip edip gönderilerini tek panel üzerinden yapın.

Ticimax’ın Avantajları

Gelişmiş ve Esnek Alt Yapı
Benzersiz bulut e-ticaret altyapısı ile trendleri zaman ve para kaybetmeden yakalayın. Satışlarınızı arttırın ve operasyonel yüklerinizi hafifletin.
7/24 Teknik Destek Hizmeti
Sadece Ticimax’ta olan 7/24 telefon ve ticket desteği ile kesintisiz hizmet alın. Ticimax Akademi’de her hafta ücretsiz sınıf ve uygulamalı eğitimlerimize katılın.
Arama Motoru Optimizasyonu
Muhteşem SEO uyumu ve esnek E-Ticaret SEO modülleri ile arama motorlarında üst sıralarda yer alın. Seo için ihtiyacınız olan herşey panelinizde.
Promosyon ve Kampanyalar
Özel kampanya robotu ile kampanyalar kurgulayın, üyelerinize promosyon ve çekler tanımlayın. Sürpriz kampanyalar yaparak herkesi şaşırtın.
xml Entegrasyonu
xml Entegrasyonu ile Cimri, Akakçe gibi karşılaştırma sitelerinde istediğiniz ürünleri veya tüm sitenizi istediğiniz fiyatlar ile yayımlayın
Pazar Yeri Entegrasyonu
Pazar Yeri Entegrasyonu ile N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon ve Trendyol’da istediğiniz ürünleri her birine farklı fiyatlar ve seçenekler ile ürünlerinizi satışa sunun.

Kargo Entegrasyonu
Bilinen tüm kargo şirketleri ile entegrasyon sağlanarak otomatik barkod tanımlama yapabilirsiniz. Ticimax altyapısıyla, her ürüne ve her ülkeye göre farklı kargo fiyatı tanımlayabileceğiniz gibi, birden fazla uluslararası kargo firması ile gönderi işlemlerini yapabilirsiniz. Ticimax’ın avantajlı kargo anlaşmaları; gönderi fiyatlarınızda size kolaylık sağlayacaktır

HiBi Bilişim E-Ticaret Hizmetlerimiz

E-Ticaret Süreç Yönetimi

E-Ticaret Danışmanlık Hizmeti

E-Ticaret Operasyonel Süreçler

Ürün Fotoğraf – Video Çekimi

Grafik Tasarım Hizmeti

Online Reklam Yönetimi

Raporlama

Siz de şimdi aksiyon için bir adım atın. Ticimax’ın avantajlarını kaçırmayın! Dijital dönüşümün içinde olun!


Whatsapp Destek

İhsan AYDOĞDU

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?