• Adres
  • Kocaeli/ Darıca
  • info@hibi.com.tr
  • 0 531 026 23 23
  • Hafta İçi - 09:00 - 20:00
  • Pazar Kapalı

Bilgisayardan Veri Kurtarma

Bilgisayardan Veri Kurtarma


  Veri kurtarma alanında en çok karşılaşılan sorunların başında bilgisayara yüklü işletim sistemlerinin açılmaması, bilgisayarın yanlış bölümüne formatlama(biçimlendirme), bilgisayar içerisindeki kullanıcı dosyalarının yanlışlıkla yada virüs, trojan veya solucan gibi zararlı yazılımlar tarafından silinmesi gibi veri kaybı sorunları ile karşılaşılmaktadır.

  Kullanıcılar böyle bir durum ile karşılaştıklarında genelde internetten indirdikleri veri kurtarma programlarını kurup veri kurtarma yapmaya çalışmaktadırlar. Oysa böyle bir müdahale veri kurtarma açısından olayı daha karmaşık ve tekrar kurtarılamaz hale getirmektedirler. Yapılması gereken bilinçsiz müdahaleden kaçınarak uzman kişilerce veri kurtarma yapılmasıdır. 

 

Veri Kurtarma

Kocaeli'de Gebze, Darıca, İzmit, Tuzla, Kandıra, gibi ilçelere veri kurtarma hizmeti veren HiBi Bilişim , deneyimli personel ve işçilik sayesinde veri kayıplarınızı geri getirmektedir.

Harddisk, flash ve cep telefonlarından Kocaeli veri kurtarma hizmeti sunan HiBi Bilişim Analiz Merkezi sizin için değerli olan ne varsa geri getirmek için var gücüyle çalışmakadır.

Cihazını, çeşitli sebeplerden dolayı oluşan veri kayıplarını tespit etme amacıyla analiz işlemi yaparak çözüm sunmaktayız. Firmamız her ne kadar Kocaeli geneline hizmet etse de, Türkiye'nin her yerinde bilgi geri getirme hizmeti sağlamaktadır.

HiBi Bilişim olarak bilgi sahibi olabilir, ya da 05310262323 numaralı telefondan HiBi Bilişim Analiz Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.


Whatsapp Destek

İhsan AYDOĞDU

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?