• Adres
  • Kocaeli/ Darıca
  • info@hibi.com.tr
  • 0 531 026 23 23
  • Hafta İçi - 09:00 - 20:00
  • Pazar Kapalı

Evden mi Ofisten mi çalışmak daha güzel?

Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle dünyada birçok sistem hızlı bir şekilde değişime uğruyor. 

Sanırım bu süreç hafiflediğinde "koronavirüs öncesi ve koronavirüs sonrası" diye yaşadıklarımızı birbirimizle paylaşacağız. Üstelik bu değişim hiç beklemediğimiz bir anda kapımızı çaldı ve hepimiz tedirgin hissediyoruz değil mi? "Değişim" kimimiz için kolay kimimiz içinse sandığınızdan daha zor ve sancılı bir süreç olabiliyor. Yapay Zeka çağına girmiş sanki 2062 yılını yaşıyoruz.

Bizim bir sloganımız var: "İNSANOĞLU;KARŞILAŞTIĞIN FIRTINALARLA DEĞİL… GEMİYİ LİMANA GETİRİP GETİRMEDİĞİYLE İLGİLENİR" Şu an elimizden geleni yapabileceklerimiz sınırlı yani gelen koronavirüs rüzgarının yönünü değiştirmemiz imkansız. Mümkün olan nedir? Koronavirüs salgınına göre kendimizi ayarlamak... Hemen mi? Hayır, yavaş yavaş... Şuan birçok büyük holdingler uzaktan çalışmayı kalıcı hale getirmeye başladılar.

Artık birçok beyaz yakalının evden çalışmak zorunda olması değişimlerden şu an sadece bir tanesi. 2018 yılından bu yana HiBi Bilişim ekibi olarak müşterilerimize uzaktan çalışma sistemiyle hizmet veriyoruz. İlk başlarda bu durum hem bizi hem de müşterilerimizi zorlamış olsa da karşılıklı güvensaygı ve iyi niyet ile çok tatlı bir uzun yol arkadaşlığına dönüştü.

Son yıllarda da popülaritesini arttırmaya başlayan uzaktan çalışma sistemiyle birlikte, insanlar ve ekipler de yeni bir ölçekte dağıtılmış işgücünün gerçeklerine kimisi hemen uyum sağlıyor kimisi de hala uyum sağlamaya çalışıyor. Bu geçiş sürecinde bazı kesintilerin olması çok normal ve bu konuda deneyimli bir ekip olarak sizlerle  desteğe her zaman hazırız. Haydi Başlayalım...


Whatsapp Destek

İhsan AYDOĞDU

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?